Free shipping & free returns on Christian louboutin shoes at Bergdorf Goodman by Neiman Marcus.
Rejestracja - Hotelowe Inspiracje

Celem portalu jest pomoc w realizacji wyzwań budowlano/wykończeniowo/zaopatrzeniowych dla hoteli i szeroko rozumianej bazy noclegowej. Portal Hotelowe Inspiracje jest pierwszą tego typu inicjatywą w Polsce.

Jeśli więc stoisz przed wyzwaniem budowy lub remontu hotelu czy innego obiektu z branży noclegowej, jesteś architektem, współpracującym z takimi obiektami lub Twoja firma realizuje prace budowlano-wykończeniowe lub zaopatrzeniowe i chciałaby zyskać nowych Klientów z branży hotelarskiej, to ten serwis jest właśnie dla Ciebie.

Już dziś zarejestruj się na portalu, i rozwijaj z nami swój biznes!OBIEKT HOTELOWY

Zarządzasz obiektem noclegowym, hotelem, pensjonatem, hostelem i chcesz być na bieżąco z trendami w branży? Potrzebujesz wsparcia przy budowie lub remoncie swojego obiektu lub marzy Ci się zmiana jego wystroju? Zapisz się na naszą stronę!


FIRMA WSPÓŁPRACUJĄCA

Prowadzisz firmę specjalizującą się w pracach remontowo-budowlanych? Zajmujesz się zaopatrzeniem hoteli w meble i inne akcesoria z dziedziny wystroju wnętrz? Chcesz zyskać nowych Klientów z branży obietów noclegowych? Załóż swoją wizytówkę na portalu i daj się poznać nowym Klientom.


ARCHITEKT

Masz doświadczenie we współpracy z hotelami? Projektowałeś ośrodek wypoczynkowy lub inny obiekt noclegowy? Pokaż to swoim przyszłym Klientom! Bądź dla nich inspiracją! Załóż swoją wizytówkę na portalu, pokaż swoje możliwości i przyciągaj potencjalnych Klientów.


W razie pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Promocji.


Na pewno chcesz wykonać tą operację?